بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

رازهای پاکسازی فوری با بهترین قالیشویی در اصفهان

 علیرغم تمام تلاش های شما در پاکیزه ماندن فرش، باز هم نمی توانید از ریختن قطرات مایعات مختلف، لکه ها و کثیفی های زیر کفش هایتان جلوگیری کنید. در خانواده های ما این دسته مشکلات همیشه وجود دارد. ممکن است در مهمانی چایی بر روی فرش روشن بریزد و اگر بلافاصله تمیز نشود برای همیشه لکه زردی بر روی آن باقی می ماند و یا ممکن است غذا یا خورشی بر روی فرش بریزد که به دلیل روغنی بودن آن به سختی بتوان لکه آن را از بین برد. موارد زیادی وجود دارند که می تواند این لکه ها را تمیز کند و بلافاصله از بین ببرد. بسیاری از شوینده های قوی به راحتی لکه ها را از بین می برند اما موردی که امروز می خواهیم آن را بررسی کنیم بیشتر مصرف خوراکی دارد. اما به دلیل مواد تشکیل دهنده درون آن قابلیت شست و شوی قوی نیز دارد.

این روزها نوشابه ماده ای است که ویدیوهای زیادی از قابلیت تمیز کردن آن در بسیاری امور را مشاهده نموده اید. با مطالعه مقاله پیش رو که بهترین قالیشویی در اصفهان آن را آماده کرده است با رازهای تمیز ماندن فرش توسط این ماده بیشتر آشنا خواهید شد.

فرآیند تمیز کردن با نوشابه

شاید شنیده باشید که استفاده از نوشابه برای تمیز کردن لکه های نوشیدنی های مختلف موثر است. بهترین قالیشویی در اصفهان هم تصدیق می کند این مورد واقعیت دارد اگر به طور صحیح این کار را انجام دهید.

قسمت مورد نظر را با پارچه ای که مقدار مناسبی نوشابه بر روی آن ریخته اید تمیز کنید. اگر این کار جواب نداد، سرکه سفید و آب را با نسبت مساوی ترکیب کرده و آن را داخل اسپری های دستی بریزید. محلول ایجاد شده را بر روی تمام قسمت لکه اسپری کنید و ۱۵ الی ۲۰ دقیقه صبر کنید تا لکه را جذب کند. سپس اسفنج تمیزی بر روی لکه فشار دهید تا محلول و لکه را جذب کند.

پس از پاک شدن لکه، قسمت مورد نظر را با آب گرم آبکشی کنید. با دست های خود بافت فرش را در حالت خواب طبیعی خود قرار دهید. در آخر بر روی قسمت مورد نظر دستمال کاغذی قرار داده و با جسمی مانند دفترچه تلفن بر روی آن فشار وارد کنید. دستمال کاغذی خیسی را جذب خواهد کرد. دستمال کاغذی را در این حالت قرار داده تا فرش خشک شود.

در صورت تماس با بهترین قالیشویی در اصفهان می توانید با روش های پاکسازی و فرش روبی و قیمت قالیشویی بیشتر آشنا شوید.

منبع: خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *