بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

سه نکته مهم برای تمیز کردن و مراقبت از فرش جدید خود

قالیشویی ارزان در اصفهان

خواه شما خانه جدید خود را تزئین و یا خانه خانواده را نو نما و تازه می کنید، با قالیشویی خوب در اصفهان متوجه خواهید شد که یک فرش جدید به شدت می تواند خانه شما را متحول کند و یک محیط گرم و راحت ایجاد کند.
در این مقاله سعی شده است تعدادی نکات مفید وارزشمند برای مراقبت از فرش های جدید خود به اشتراک گذاشته شود تا برای سال ها خوب به نظر آیند.

۱- جارو زدن – قالیشویی ارزان در اصفهان
اگر در فواصل زمانی منظم، فرش خود را جارو بزنید به قالی شما آسیب نمی‌رسد .حتی اگر خیلی کثیف به نظر نرسد. فرش های جدید حاوی فیبرهای کوتاه هستند که توسط جاروبرقی پاک می‌شوند. مقدار فیبر کوتاه که در چند هفته اول بعد از نصب، از فرش حذف می‌شود، می‌تواند بسیار چشمگیر باشد، اما در واقع تنها بخش بسیار کوچکی از وزن پرز وکرک قالی است و تاثیری بر عملکرد قالی ندارد. تمیز کردن منظم به حفظ فرش کمک می‌کند. تمیز کردن منظم به حفظ فرش شما تا سال ها کمک می کند تا سال ها خوب به نظر آیند.

۲- حصیر های مانع – بهترین قالیشویی در اصفهان
حصیرهای مانع برای کمک به تمیز نگه داشتن فرش استفاده می‌شوند. تمام انواع کفپوش ها کثیف می‌شوند اما بعضی از آن‌ها بیشتر کثیف می‌شوند. فرش پشمی به دلیل طبیعت الیاف پشم, عموماً آن را بهتر از محصولات مصنوعی پنهان می‌کند و تمیز کردن آن نیز آسان‌تر خواهد بود. با این حال، ایده خوبی است که از حصیرهای کوچک و یا بخشی از فرش جدید خود در ورودی آشپزخانه یا سایر نواحی که فرش در کنار یک جای سخت است برای جلوگیری از پخش لکه‌های روغنی روی قالی استفاده کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید که این حصیر‌ها را تمیز نگه دارید تا کثیفی بر روی فرش پخش نشود.

۳- بلافاصله لکه ها را پاک کنید – بهترین قالیشویی در اصفهان
مهم: هنگام تلاش برای پاک کردن علائم لکه، هرگز فرش خود را نمالید. خیلی مهم است که هر چه زودتر تمیز شوند. بقایای جامد باید با کشیدن یک چاقو بر روی فرش به آرامی برداشته شوند و بقایای چربی را می‌توان با پاک‌کننده روغن / گریس اسپری کرد که بر روی یک پارچه جاذب پاشیده می‌شود. ریخته گری های مایع باید تا جایی که ممکن است با پارچه سفید و یا جاذب پاک شود. سپس از یک محلول شامپو تصویب‌شده و یا اسپری رفع کننده برای فرش استفاده کنید. محل مورد نظر را مرطوب کنید و سپس کاملاً با دستمال و یا پارچه پاک کنید. در صورت لزوم تکرار کنید و بگذارید کاملا خشک شود. جارو مکنده نیز می‌تواند برای حذف ریخته گری ها استفاده شود. با این حال, از آب در ماشین‌آلات استفاده نکنید چون نمی‌خواهید فرش خیس شود.

با بهترین قالیشویی در اصفهان پاکی را به خانه هایتان هدیه کنید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *