بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

فرش ها در سال چند بار نیاز به شستشو دارند؟

سپردن فرشها به قالیشویی یکی از دغدغه های مهم خانوارها می باشد. دلایلی مانند: نحوه اطمینان و انتخاب یک قالیشویی خوب، کیفیت بالای شستشوی فرش، عدم وجود هرگونه مشکل در فرش پس از سپردن به قالیشویی و پاکیزگی فرش، این موارد جز عوامل مهم خانوار برای سپردن فرش به قالیشویی می باشد. برای انتخاب یک قالیشویی درادامه با ما همراه شوید.

اما چرا قالیشویی خوب در اصفهان را انتخاب کنیم؟

فرشها جزء اجزای اصلی دکوراسیون یک منزل می باشند. با توجه به قیمت بالای فرشها، نگهداری از فرش و سالم و با کیفیت ماندن آنها بسیار به صرفه تر از خرید یک فرش جدید می باشد. برای حفظ کیفیت فرش و افزایش طول عمر آنها راه های زیادی وجود دارد. یکی مهمترین این راه ها نظافت و پاکیزه شدن فرش شما می باشد. اگر شما قالیشویی معتبری را مد نظر دارید، بسته به جمعیت خانواده خود، تعداد کودکان خردسال و … درصد کثیفی فرش را به راحتی می توانید تشخیص دهید. در این قسمت مواردی را نام می بریم که نسبت به هرکدام نیاز فرش به شستشو را مشخص می کنیم.

۱- مجهز به ماشین آلات شستشو پیشرفته و جدید

کارخانه قالیشویی خوب اصفهان مجهز به ماشین آلات جدید و مدرن می باشد. تمامی شستشو ها با دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد تا کیفیت شستشو با بهترین نحو ممکن انجام شود. همچنین تمامی مراحل خشک کردن فرشها توسط خشک کن های لوله ای در گرمخانه انجام می پذیرد تا از قرار دادن فرشهای نفیس شما در مقابل نور آفتاب و رنگ پریدگی آن جلوگیری شود.

۲- کیفیت شستشو با بهترین مواد شوینده طبیعی

یکی از ویژگی های قالیشویی خوب اصفهان  تخصص در شستشوی فرش های نفیس از جمله ابریشم و تابلوفرش های گرانبها می باشد. روش های شستشو در اعلا شویی و شستشوی معمولی کمی تفاوت دارد و در هر دو از مواد درجه یک گیاهی برای شستشو ( شور ) استفاده می شود تا به رنگ محصولات آسیبی وارد نشود.

۳- سرویس حمل و نقل سریع و سراسری در اصفهان

قالیشویی خوب اصفهان با دارا بودن ناوگان حمل و نقل سراسری در نقاط مختلف شهر اصفهان مشغول به خدمت رسانی به همشهریان عزیز اصفهانی می باشد. ماشین های حمل بار دارای سقف در ایام زمستان میباشد تا هیچگونه آسیبی به فرش های مشتریان وارد نشود. همچنین تمامی فرش ها اتو کشی شده با کاور ضدآب تحویل مشتریان عزیز داده می شود.

آیا کودک خردسال در خانه دارید؟

اگر شما در منزل کود خردسال دارید مطمئناً فرشهای شما بیشتر در معرض کثیف شدن می باشند. کودکان خردسال مانند شما توجهی به نظافت محل خود ندارند و این موضوع باعث می شود انواع لکه های آبمیوه، شیر و یا جوهر و … را روی فرش شما به وجود بیاورند. بسته به نوع و حجم آلودگی در فرش شما می توانید در سال دوبار فرشهای خود را به قالیشویی بسپارید. سپردن فرشها را به صورت ۶ ماه در سال انجام دهید. برای حفظ پاکیزگی فرش در منزل مقاله: سه نکته مهم برای تمیز کردن و مراقبت از فرش جدید خود را مطالعه کنید.

آیا در منزل شما رفت و آمد زیادی می شود؟

اگر جزو خانواده هایی هستید که رفت و آمد زیادی درمنزل شما می شود، فرشهای شما هم نیز بیشتر در معرض آلوده شدن قرار می گیرد. با یک مشاهده کلی و بررسی توسط خود شما می توانید تشخیص این را بدهید که فرشهای شما نیاز به شستشو دارند. به شما هم پیشنهاد می شود فرشهای خود را دوبار در سال به یک قالیشویی معتبر بسپارید. به طوری که فاصله بین هر شستشوی فرش شما کمتر و یا بیشتر از۶ ماه نشود.

فرشهای خود را در ماه چند بار با جارو برقی نظافت می کنید؟

اگر شما جزو افرادی هستید که در هفته حداقل یک یا دوبار فرشهای خود را با جارو برقی نظافت می کنید. پیشنهاد می شود در سال یکبار فرش خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. اما باید در نظر داشته باشید لکه های به وجود آمده در فرش را بلافاصله تمیز کنید. زیرا جارو کشیدن تاثیری روی لکه نمی گذارد و لکه به مرور زمان باعث ترکیب با رنگ فرش شده و قسمت لکه شده را کدر می کند.

جمع بندی

فرشها در طول سال در منزل ما علاوه بر آلودگی گرد و غبار را نیز به خود جذب می کنند. عدم شستشوی مرتب و به موقع فرشها در قالیشویی باعث می شود که فرشهای شما به مرور زمان پوسیده و یا نرمی و لطافت خود را از دست بدهد. سپردن فرشها به قالیشویی علاوه بر شستشوی سطح فرش به دلیل استفاده از دستگاه های خاک گیر و آب گیر های لوله ای باعث می شود کلیه گرد و خاک موجود از فرش خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *