بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

قیمت شست و شوی فرش به چه صورت حساب می شود؟

قالیشویی ارزان قیمت را با قالیشویی خلیج فارس با سالها تجربه در زمینه شستشوی انواع قالی و فرش، خدمات خود را با مناسبترین قیمت ارائه می دهد. قالیشویی خلیج فارس خدمات شستشوی انواع فرش و قالی را بر اساس نرخ اتحادیه و به عنوان یک قالیشویی ارزان قیمت  ارائه می دهد .

قالیشویی ارزان در اصفهان و در عین حال ممتاز ما با اعزام نیروها و کارگران حرفه ای قالی های شما در تمام مناطق اصفهان تحویل گرفته و پس از شستشو با کاور در منزل شما تحویل می دهیم. یکی از امتیازات قالیشویی خلیج فارس استفاده از دستگاههای قالیشویی می باشد که توسط گروه تولیدی خلیج فارس تولید و طراحی شده اند  که علاوه بر معرفی قالیشویی خلیج فارس به عنوان قالیشویی ارزان قیمت کیفیت آن را زبانزد خاص و عام کرده است. این دستگاهها با رعایت کلیه اصول و استانداردها و همچنین با کمک نیروهای متخصص و کاربلد این اطمینان را به شما می دهیم که کوچکترین آسیبی در هنگام شستشو، به فرش شما نمی رسد. قالی های خود را به قالیشویی ارزان قیمت و با تجربه خلیج فارس بسپارید.

قیمت قالیشویی احتمالا اولین فاکتور مد نظر مشتریان، بعد از کیفیت قالیشویی است. در این نوشته مواردی را که در قیمت قالیشویی موثر است، بررسی می کنیم.

اندازه فرش

مهم ترین عامل که به طور مستقیم در قیمت قالیشویی نقش دارد. تقریبا تمام فرش ها و قالی ها به صورت متری برآورد هزینه می شود. البته قیمت قالی های نفیس به صورت توافقی است.

جنس فرش

اغلب فرش های دستباف وابریشم در هنگام شستشو نیاز به دقت بیشتری دارند. شستشوی این نوع از قالی ها حتما باید توسط نیروی باتجربه صورت گیرد. نیروی کار مورد استفاده به صورت مستقیم در هزینه قالیشویی تاثیر دارد. خلیج فارس علاوه بر استفاده از دستگاه های مناسب و به روز، از نیروهای مجرب نیز استفاده می کنند.

مواد شوینده

فرش ها با توجه به جنس و نوع شستشو نیازمند مواد شوینده مختلفی هستند. استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مواد پس از شستشو همچون نرم کننده ها و براق کننده ها تاثیر زیادی در کیفیت شستشو و در نتیجه هزینه قالیشویی دارد.

خدمات پس از شستشو

از خدمات پس از شستشو می توان به کاور کردن، شانه زدن فرش یا استفاده از براق کننده برای فرش ها اشاره کرد. این خدمات هم معمولا به صورت مشخص در فاکتور قید می شود.

خدمات ترمیم فرش

خدماتی مثل رفوکاری فرش، رفع سوختگی فرش، شیرازه دوزی فرش، رنگ‌برداری و لکه بری فرش دستباف، متقال دوزی و چرم دوزی فرش و ریشه بافی فرش از جمله مهمترین خدمات ارائه شده توسط خلیج فارس است.

قیمت قالیشویی در کل می تواند متاثر از همه عوامل بالا باشد. بهتر است اگر در قسمتی از هزینه اعلامی از سمت قالیشویی ابهامی وجود دارد، فاکتور قالیشویی را بررسی کنیم و از مدیریت قالیشویی جویا شویم.

منبع: خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *