بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

چطور لکه های فرش را از بین ببریم؟

لباس های کهنه که دارای الگو هستند یا رنگ شده اند ممکن است رنگ را به فرش خود انتقال دهند و مشکل را به همراه آورند. حوله های کاغذی که الگوها را ندارند نیز ممکن است یک راه حل مناسب باشند.
*برای اولین بار لکه های تازه را با یک پارچه سفید تمیز خشک کنید. هنگام پاک کردن لکه باقی مانده از پشت یک پارچه سفید پاک استفاده کنید.

*از برس استفاده نکنید، زیرا این می تواند الیاف فرش را از بین ببرد و فرش را از بین ببرد.

*تمیز کردن لکه برای نشت های اخیر در بخشی کوچک از فرش شما است. این بخشی از نگهداری فرش به طور منظم نیست.

تمیزکننده فرش مناسب را انتخاب کنید

انواع مواد شوینده فرش تجاری در دسترس وجود دارد. آنها معمولا در بطری های اسپری یا قوطی ها قرار می گیرند تا تمیز کردن لکه را راحت تر کنند. در حالی که بسیاری از حذف کننده های “همه منظوره” برای انتخاب وجود دارد، برچسب را بخوانید تا تعیین کنید که آیا پاک کننده خاص برای نوع رنگ و فرش شما مناسب است یا خیر. به یاد داشته باشید که لکه های ناشی از مایعات بدن اغلب به توجه خاص نیاز دارند

*اگر شما با لکه خون تازه روبرو هستید، آن را با آب سرد یا پراکسید هیدروژن شستشو دهید. از آب گرم استفاده نکنید، زیرا باعث تثبیت لکه می شود. برای یک لکه خشک، ابتدا با پراکسید هیدروژن شستشو دهید و سپس با مواد شوینده بر پایه آنزیم ادامه دهید.

*برای ادرار حیوانات خانگی، از یک پاک کننده مبتنی بر آنزیم استفاده کنید که به طور خاص برای این نوع لکه طراحی شده است. اگر شما قادر به پیدا کردن چنین تمیزکننده نیستید، لکه های تازه را با یک محلول آمونیاک و سپس مواد شوینده و آب گرم بشویید. لکه ها را می توان با یک سوم سرکه در محلول آب برطرف کرد. مانند لکه های تازه، با مواد شوینده را شروع کنید و با آب تمیز کنید.

به دنبال دستورالعمل ها روی بطری، آن را امتحان کنید در یک مکان مخفی. برخی از محصولات ممکن است برای فرش شما نامناسب باشد، بنابراین بهتر است ابتدا آنرا آزمایش کنید. قطعه ای از فرش یا محل نادری دیده شده مانند زیر کمد، مکان های خوبی برای تست پاک کننده ها است.

آزمایش محصول تمیز کننده  در یک بخش کوچک غیر قابل توجه از فرش

*این آزمایش را روی لکه ای انجام ندهید. هدف این است که رنگ آمیزی فرش را بررسی کنید. اگر رنگی از فرش شما برداشته شود، سعی کنید یکی دیگر از آن را انتخاب کنید.

ناحیه آسیب‌دیده را آغشته کنید

مقدار کمی از محصول را به یک پارچه سفیدآغشته کنید و به آرامی لکه را تر کنید. برای حذف لکه ها از مقدار کافی محصول مورد نظراستفاده کنید.

*اگر صابون در فرش باقی بماند، خاک را جذب می کند و یک لکه بزرگتر از قبل ایجاد می کند.

*اجتناب از مالش فرش. فشار دادن سخت یا مالش شدید می تواند لکه عمیق تر به الیاف هدایت کند.

قالیشویی خوب در اصفهان , قالیشویی ارزان در اصفهان , بهترین قالیشویی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *