بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

چگونه فرش خود را به درستی تعمیر کنید؟؟

تعمیر فرش

بسته به سن قالی خود، نیاز به تعمیر داشته باشد تا خوب تر به نظر برسد. شما ممکن است متوجه شوید که فرش شما به صورت صحیحی نصب نشده است والان دارای درز وشکاف های متعدد است. دلیل آن مهم نیست.در این مقاله می تواند به شما کمک کند تا فرش خود را تعمیر کنید و مشکلات ناخوشایند آن را بدون احتیاج به جایگزینی فرش از بین ببرید.
تکنسین های تعمیر حرفه ای فرش ما می توانند انواع تعمیرات فرش از جمله کشش فرش، تعمیر درز و وصله مناطق آسیب دیده را به موقع و حرفه ای و با قیمت هایی که شما را شگفت زده خواهد کرد انجام دهند. بنابراین قبل از اینکه فرش های خود را جایگزین کنید، با بهترین قالیشویی در اصفهان تماس بگیرید.بهترین قالیشویی در اصفهان – کشیدگی فرش
هنگامی که فرش های شما شروع به نشان دادن کشیدگی و درز و افزایش آن می کنند، نیاز به کشش دوباره دارند. این ممکن است نشانه ای باشد که فرش شما به درستی نصب نگردیده باشد یا ممکن است به سادگی نتیجه “بدون استفاده بودن” در طول زمان باشد. ما در این زمینه آموزش، تجهیزات و تخصص لازم برای تعمیر کشیدگی فرش شما، از بین بردن برآمدگی ها و درز و شکاف هایی که ممکن است پیشرفت داشته باشند را دارا می باشیم.


قالیشویی ارزان در اصفهان – وصله کردن فرش
اگر بخشی از فرش شما لکه ثابت داشته باشد یا از طریق سوختگی آسیب دیده باشد، بسیاری از شما مجبور نیستید کل فرش را جایگزین کنید. این را می توان با برش و جایگزینی ناحیه کوچک فرش با یک باقی مانده یا یک بخش از فرش از یک منطقه مانند گنجه را تعمیر کرد. پس از آن پچ روی آن نصب می شود تا اطمینان حاصل شود که تغییری در آن نباشد.


قالیشویی خوب در اصفهان – تعمیر درز فرش
هنگامی که به درستی انجام می شود، باید دشوار باشد که دیده شود یک قسمت از فرش آغاز شود و دیگر به پایان می رسد. هنگامی که درزهای فرش شروع به نشان دادن یا تقسیم می کنند، متخصصین ما می توانند تعمیر درز، از بین بردن هر گونه خراشیدن و محافظت از فرش شما را از آسیب بیشتر انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *