بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

چگونه لکه واکس کفش را از روی فرش خود پاک کنیم؟

قالیشویی خوب در اصفهان

مهم نیست چه مقدار مراقب تمیزی فرش خود هستید، اتفاق پیش می آید! از کثیف شدن فرش با مواد خوراکی تا جوهر و… . نقاط پر رفت و آمد فرش شما می تواند با چند لکه بصورت ناخواسته درگیر شود. اما در مورد لکه های واکس کفش چه می کنید؟ در حالی که خود را نیشگون می گیرید چطور این ماده مومی شکل را از بین می برید؟ اگر در مورد چگونگی حذف این ماده مردد هستید، در این مقاله سعی شده روش و نکات از بین بردن این ماده آموزش داده شود.

قالیشویی ارزان در اصفهان                                                        
پاک کردن لکه واکس کفش از روی فرش خود – بهترین قالیشویی در اصفهان
از بین بردن واکس کفش به آسانی گام های زیر می باشد:
۱- به‌ محض مشاهده لکه واکس روی فرش، با یک چاقوی کره خوری هر چقدر می ‌توانید از آن بردارید. هر قدر این کار را زودتر انجام دهید، بهتر است.
۲- اسفنجی را به محلول پاک‌کننده آغشته کنید و تا جایی که می‌توانید لکه را به آن جذب کنید تا ناپدید شود. برای پاک کردن لکه واکس کفش از روی فرش سعی کنید از محلولی استفاده کنید که نشان معتبر و مشهوری در بازار داشته باشد.
۳- سپس، ۲ فنجان آب مایل به گرم را با یک قاشق غذاخوری آمونیاک و یک قاشق مایع ظرف‌شویی مخلوط کنید (دقت کنید که در این مخلوط حتماً مقدار دقیق گفته‌شده را استفاده کنید، استفاده از مواد شیمیایی ناشناس را پیشنهاد نمی‌کنیم، زیرا احتمال دارد برای سلامتتان خطرناک باشند)
۴- محلول مورد نظر را مستقیما به لکه واکس مورد نظر اضافه کنید.
۵- حال روند جذب لکه واکس کفش را ادامه دهید، مایع را به آهستگی جذب کنید.
۶- در این مرحله، آب سرد را مستقیماً روی لکه بریزید تا جذب آن ادامه یابد وخشک شود.


شش مرحله ذکر شده در بالا باید به شما کمک کند زمانی که شما در سردرگمی به سر می برید که چگونه لکه واکس کفش را از روی فرش پاک کنید.   


با بهترین قالیشویی در اصفهان پاکی را به خانه هایتان هدیه کنید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *