بارگذاری...

خلیج فارس

کارخانه قالیشویی خلیج فارس با به کارگیری بیش از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

نشانی: اصفهان ,خیابان برازنده قالیشویی خلیج فارس
تلفن: 33339291
ایمیل: info@33339291.ir

۴ نوع از روش‌های تمیز کردن فرش مورد استفاده شرکت‌ها

در حالی که انتخاب یک شرکت تمیز کننده فرش برای خانه و یا کسب ‌وکار شما، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، مهم است که انواع مختلف روش‌های تمیز کننده فرش استفاده شده توسط شرکت‌های مختلف را درک کنید زیرا تمام روش‌های تمیز کننده برای فرش شما کارساز نیستند.
این ها انواع روش های تمیز کردن فرش در فروشگاه هستند:

تمیز کردن با آب گرم و مناسب – قالیشویی خوب در اصفهان
تمیز کردن لایه فرش، که عموما به عنوان تمیز کردن فرش با بخار آب شناخته می ‌شود، که در این روش با فشار بخار آب الیاف فرش را آشفته کرده و کثیفی را در فرش از بین می برند.

شستشو(شامپو) فرش – بهترین قالیشویی در اصفهان
تمیز کردن فرش با شامپو تا زمان معرفی تکنولوژی کپسوله سازی در دهه ۱۹۷۰ محبوب بود. در حالی که شامپو کردن فرش ممکن است به نظر برسد که فرش به شدت خیس شده را تمیز کند، اما از نواقص این تکنولوژی – برجای ماندن مقدار زیادی از باقی مانده های کف مرطوب در فرش می باشد که زمان نسبتا زیادی طول می کشد تا خشک شود، اما زمانی که خشک می شود چسبنده است، زیرا پس از این مرحله به سرعت وارد مرحله بعدی از شستشو می شود و در معرض نور خورشید قرار نمی گیرد.

کپسوله کردن – قالیشویی ارزان در اصفهان
از مواد شوینده مصنوعی که به عنوان مواد پایه ای در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند می توان به کپسوله کردن فوم اشاره نمود. در این روش در مقایسه با شامپو کردن فرش از آب کمتری استفاده می شود و در نهایت زمان بیشتری جهت خشک کردن فرش ذخیره می گردد.
شستشوی بانتی(کلاهی)
این نوع تمیز کردن فرش منجر به تمیز کردن سطح فرش به خوبی می ‌شود. زیرا این فرآیند عمدتا شامل تمیز کردن قسمت بالایی الیاف فرش با استفاده از یک ماشین با کارایی بالا با یک تشک گردان است که به محلول شوینده آغشته شده‌ است تا کثیفی را از سطح فرش جذب کند. این روش در هتل‌ها محبوب است زیرا می‌ تواند یک راه‌ حل بسیار سریع برای تمیز کردن فرش ها در بخش های عمومی و مسیرهایی با ترافیک سنگین که نیاز به تمیزی فرش بدون رطوبت باشد. و می ‌تواند به سرعت خشک شود تا از ایجاد مزاحمت برای میهمانان هتل جلوگیری کند.

قالیشویی خوب در اصفهان , بهترین قالیشویی در اصفهان , قالیشویی ارزان در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *